Mülakatlar, işe alım sürecinin her zaman en zor kısmı olmuştur. Mülakat Teknikleri Eğitimi alan kişiler bu zorluğun üstesinden gelebilmektedirler.

Bununla birlikte İngilizce mülakatlar yapısı gereği kendi anadilimizde girdiğimiz mülakatlardan farklılık göstermektedirler. Stres altında yabancı dilde konuşulması ve anlık cevap verme zorunluluğu adayları oldukça zorlamaktadır.

Bu sebeple mülakat İngilizcesi, genel İngilizceden ayrılmaktadır. Kısa sürede etkili cümlelerle kendini ifade edebilmek ve sorulan sorulara etkin cevaplar verebilmek için Mülakat İngilizcesi Eğitimi oldukça önemlidir.

Bu eğitimde İngilizcenizi kullanarak kısa sürede en etkin bir biçimde kendinizi nasıl ifade edebileceğinizin üzerinde durulacaktır. Danışmanınız tarafından, mülakata gireceğiniz firma ekseninde sizlere özel oluşturulan cümle kalıpları üzerinde durulacak ve İngilizcenizi en etkin şekilde kullanmayı öğreneceksiniz.

Mülakat İngilizcesi Eğitimi hakkında bilgi almak, ücretsiz deneme sınavından faydalanmak ve size uygun eğitim planının hazırlanması için eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Mülakat İngilizcesi Eğitimi ile ilgili bilgi almak için 0545 7 244 236 (BIG BEN) veya 0216 573 573 4 nolu telefondan bize ulaşabilir veya Ataşehir'deki ofisimize uğrayabilirsiniz.