Big Ben Organizasyon Ekibi Kurumsal Organizasyonlarınızın planlama aşamasından sonuna kadar sizlere destek olmaktadır. 10 adıma ayırdığımız sürecin en başından başlayarak, organizasyon süreci boyunca ve sonrasında da sizlerin yanında olarak tüm etkinliklerinizi sorunsuz ve istediğiniz gibi gerçekleşmesini sağlıyoruz.


  1. Organizasyon Konseptini Yaratmak ve Uygulamak: Sizlerin istekleri doğrultusunda istenilen konseptler için yaptığımız çalışmalar sizlere sunulmakta ve onay verilmesi halinde uygulama aşamasına geçilmektedir.
  2. Mekan Seçimi: Organizasyon ekibimiz tarafından konseptlere en uygun mekanlar listelenmekte ve sizlerin onayına sunulmaktadır. 
  3. Davetli Listesi: Verdiğiniz isimler doğrultusunda davetli listeniz hazırlanmakta ve onayınıza sunulmaktadır.
  4. Davetiye İşlemleri: Davetler sizlerin isteği doğrultusunda yazılı veya ile sizin tarafınızdan onaylanan davetli listesine iletilmektedir.
  5. LCV Hizmetleri: Davetin gün ve saatinde davetlilerinizin uygunluk ve davete katılım durumu için kendilerine ulaşılmakta ve onay alınmaktadır.
  6. Lojistik Hizmetleri: İsteğiniz doğrultusunda davetlilerinizin tüm ulaşım ve konaklama işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.
  7. Dekorasyon Hizmetleri: Seçilen mekan, belirlediğiniz konsept doğrultusunda dekorasyonu yapılmaktadır.
  8. Koordinasyon Sağlanması: Sizlere hizmet eden tüm birimler arasındaki koordinasyon, organizasyonunuza atanan koordinatörlerimiz tarafından sağlanmaktadır.
  9. Özel Gösteri: İstekleriniz doğrultusunda gösteri, dj, ve sanatçılar organize edilmektedir. Ses ve ışık sistemlerinin mekanda bulunmaması durumunda ise temin edilmektedir.
  10. Organizasyon Süreci: Organizasyon süresince ekiplerimiz mevcut ortamda bulunarak genel durumu kontrol etmekte ve yaşanabilecek aksaklıkların önünce geçmektedir. 

Kurumsal Organizasyonlar ile ilgili bilgi almak için 0545 7 244 236 (BIG BEN) veya 0216 573 573 4 nolu telefondan bize ulaşabilir veya Ataşehir'deki ofisimize uğrayabilirsiniz.