B1 kuru dilbilgisi eğitiminin bir üst seviyeye taşındığı ve bununla birlikte okuduğunuz metni anlama, dinlediğiniz parçayı iyi anlayabilme ve çeşitli özelliklerde makale ve paragraflar yazmanıza önem verilmektedir. Bu seviyeyi geçmeniz aynı zamanda dilbilgisi düzeyinizin artacağı yazma, okuduğunu ve dinlediğini anlama düzeyinizde gözle görülür bir gelişme yaşanacağı anlamına da gelmektedir.


Grammar: Öğrencinin dilbilgisi seviyesini temel düzeyden bir yukarı çıkarmayı amaçlamaktadır.

Reading: Öğrencinin konu akışının değişken olduğu okuma parçasından değişik alanlardaki soruları cevaplanması amaçlanmakatadır.

Writing: Öğrencinin farklı tiplerdeki makale ve paragrafları çeşitli teknikler kullanarak yazmaları istenmektedir.

Listening: Öğrencinin içerisinde birkaç farklı konu bulunan ve kendilerine okunan parça üzerinden not almasını ve bunun devamında soruları cevaplamaları istenmektedir.

Speaking/Participation: Öğrencilerin derslerde konuşmaları ve bununla birlikte derse aktif katılımları istenmektedir.

Yeditepe Üniversitesi B1 Kuru çalışmaları hakkında bilgi almak, ücretsiz deneme sınavından faydalanmak ve size uygun eğitim planının hazırlanması için eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi B1 Kuru çalışmaları ile ilgili bilgi almak için 0545 7 244 236 (BIG BEN) veya 0216 573 573 4 nolu telefondan bize ulaşabilir veya Ataşehir'deki ofisimize uğrayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin: 0545 7 244 236 (BIG BEN) veya 0216 573 573 4