İŞ İNGİLİZCESİ

Rekabetçi iş dünyasında, iş ingilizcesi sizlere ayrıcalık sağlayacak ve rekabette ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. Pazar araştırması, iş yazışmaları, rapor hazırlamak ve anlık konuşmalar için İş İngilizcesi öğrenmek sizlere çok faydalı olacaktır. 

Big Ben Eğitim Çözümleri ilk görüşmenizde ihtiyaçlarınızı belirlemekte ve buna uygun olarak size özel bir program hazırlamaktadır. İş İngilizcesi kişiye özel gereksinimlere göre belirlenmesinden ötürü grup çalışmalarına fazlaca yer verilmemektedir. Bununla birlikte danışanlarımızın aynı sektörde ve seviyelerinin aynı olması koşuluyla grup çalışmaları da olabilmektedir.

ENGLISH FOR SPECIFIC PURPOSES (ESP)

Özel Amaçlara Yönelik İngilizce (ESP) eğitimi sizlere İngilizceyi kullanırken ayrıcalıklı bir bakış açısı kazandırmaktadır. Sektörde çalıştığınız birime göre şekillendirilen Özel Amaçlı İngilizce eğitimi sizleri sektöre ileriye taşıyacak ve kürsel rekabet ortamında fark yaratmanızı sağlayacaktır. ESP eğitimi özel amaçlı bir eğitim olması ve kişiye özel hazırlanması sebebiyle siz danışanlarımızın isteklerine göre dizayn edilmektedir. Haftalık programınızda boş olduğunuz günlere göre hazırlanan ESP programı saat ve gün konusundan esnekliğe sahiptir.

İş İngilizcesi ve  ESP hakkında bilgi almak ve size uygun eğitim planının hazırlanması için eğitim danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

İş İngilizcesi ve  ESP ile ilgili bilgi almak için 0545 7 244 236 (BIG BEN) veya 0216 573 573 4 nolu telefondan bize ulaşabilir veya Ataşehir'deki ofisimize uğrayabilirsiniz.